IDŐPONTVÁLTOZÁS - ZMENA TERMÍNU

Autor: Dane obec Baka

A DUNA-MENTE MEGTISZTÍTÁSA - IDŐPONTVÁLTOZÁS  /

ZMENA TERMÍNU REALIZÁCIE OČISTENIA OKOLIA DUNAJA

Tisztelettel tudatjuk lakosainkkal, hogy a 2022 április 2-ára tervezett kezdeményezés a Duna-mentének megtísztítása érdekében a rossz időjárásra való tekintettel 1 héttel későbbi időpontban, tehát 2022. április 9-én lesz megtartva. Reggel 9,00 órakor találkozzunk a községi hivatal előtt és tisztítsuk meg kanális partunkat és szélfogóinkat.

Mindenkit szeretettel várunk.

Dňa 2. apríla 2022 sa Obec Baka mala zapojiť do iniciatívy Žitný ostrov – Natúrpark s cieľom očistiť okolie Dunaja. Vzhľadom na avizované zlé počasie termín akcie sa presúva o 1 týždeň, teda na 9. apríl 2022. Stretnime sa ráno o 9,00 hodine pred Obecným úradom Baka. Očistime vetrolamy a  breh kanála v našom katastri.

Srdečne Vás očakávame.