Jótákonysági sütifesztivál / Charitatívny zákuskový festival

SÚBOR
Dátum: 04.05.2023
Jótákonysági sütifesztivál / Charitatívny zákuskový festival

Nagy szeretettel meghívunk mindenkit a május 6-án, szombaton megrendezésre kerülő "Jótékonysági sütifesztiválra ás sütiversenyre."

A fesztivál keretén belül a bakai vadászszövetség felajánlásának köszönhetően vadgulyás vásárlására lesz lehertőség. A vadászszövetség a befolyt összeggel a község által szervezett gyermeknapot kívánja támogatni.

Mindenkit nagy szeretettel várunk!

****************************

Každého srdečne pozývame ma charitatívny zákuskový festival a súťaž o najlepší zákusok, ktorý sa bude konať 6-ho mája v sobotu.

V rámci akcie vďaka sponzorskému daru poľovníckeho združenia bude možnosť zakúpenia gulášu z diviny. Poľovnícke združenie s výťažkom z predaja podporí deň detí v našej obci.

Každého srdečne očakávame!

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum Zoradiť podľa:
süti2 Veľkosť: 703.2 kB Formát: jpg Dátum: 4.5.2023