Hulladék elszállításáért fizetendő illeték befizetése a 2023-as évre / Úhrada poplatku za KO na r.2023

Dátum: 13.03.2023

Tisztelt lakosok!

Értesítjük Önöket, hogy a 2023-as háztartási hulladék elszállításáért fizetendő illetékről szóló határozatot a Községi hivatal irodájában lehet átvenni s azt akár helyben ki is fizetni.

A 2022-es matricák április 15-ig lesznek érvényesek.

*********************************************************************

Vážení obyvatelia!

Oznamujeme Vám, že výmery za KO na rok 2023 je možné si prevziať, ako i zaplatiť v kancelárií Obecného úradu počas stránkových dní.

Nálepky za rok 2022 zostávajú v platnosti do 15. apríla.