Pozvánka - Meghívó

Autor: Dane obec Baka

Pozvánka - Meghívó

Kedves Bakai lakosok!

Örömmel értesítjük Önöket, hogy hosszú várakozás, sok egyeztetés és munka után hamarosan megkezdődik a kanalizáció kiépítése a mi községünkben is.

A Nyugat-Szlovákiai Vízművek nevében is szeretettel meghívjuk Önöket a „Csallóköz régió - Bős szennyvíz elvezetés és tisztítás“ építményének alapkő letételére, amely 2022. március 22-én 13.00 órai kezdettel valósul meg a csallóköznádasdi kultúrház előtt.

A munkálatok előreláthatólag 2 évig fognak tartani. Hétköznapjainkat néha bizonyára megnehezítik majd, ezúton is előre kérjük az Önök türelmét és együttműködését.

Vážení obyvatelia obce Baka!

S radosťou Vám oznamujeme, že po dlhých očakávaniach, po početných rokovaniach a vynaložených prácach sa onedlho zaháji výstavba kanalizácie aj v našej obci.

Aj v mene Západoslovenskej vodárenskej spoločnosti, a.s. Vás pozývame na slávnostné poklepanie základného kameňa stavby „Žitný ostrov - región Gabčíkovo odvedenie a čistenie odpadových vôd“, ktoré sa uskutoční dňa           22. marca o 13.00 hod. v Trstenej na Ostrove v areáli pred kultúrnym domom.

Predpokladané trvanie stavebných prác bude okolo 2 rokov. Realizácia stavebných prác nás bude v určitej miere obmedzovať, preto Vás prosíme aj touto cestou o trpezlivosť a spoluprácu.