Karácsonyi vásár

Dátum: 12.12.2022
Karácsonyi vásár

Karácsonyi vásár, karácsonyi hangulat, karácsonyi programok

Kedves lakosok, kedves barátok!

Baka Község Önkormányzata nagy szeretettel meghív minden kedves ünnepi hangulatra vágyó jóbarátot és családját  a december 16-án, délután 15:00-órai kezdettel megszervezésre kerülő karácsonyi vásárra.

Ünnepi program keretén belül  elsőként (16:00 órakor) a Buzavirág énekkar adja elő a csokorba foglalt mendikálós dalait. Óvodásaink kedves karácsonyi előadását 17:00 órától tekinthetjük meg, majd a Cimbora népdalkör hagyományos betlehemezés hangulatos előadása ragad magával minket.

15:00 órától látogatható lesz  a "Manó tanoda" - kézműves foglalkozás gyerekeknek, és kezdetét veszi a forraltbor-főző verseny is.

Édesszájúak részére pedig karácsonyi palacsintákkal készulunk.

Mindenkit nagy szeretettel várunk!