Veszettség elleni kötelező oltás / Povinné očkovanie proti besnote

Dátum: 07.10.2022
Veszettség elleni kötelező oltás   / Povinné očkovanie proti besnote

MVDr. Horváth Vilmos értesíti a falu lakosait, hogy holnap, azaz 2022 október 8 (szombaton) a kultúrház előtt, reggel  8:00-9:00 lehetőség lesz a kutyák kötelező veszettség elleni oltás felvételére.

******************

MVDr. Viliam Horváth oznamuje obyvateľom obce, že zajtra, tj: 8-ho októbra v sobotu, ráno 8:00-9:00 sa bude konať povinné očkovanie psov proti besnote.

******************