MUDr. Klement V. - körzeti orvosi rendelő zárva lesz / Ordinácia všeobecného lekára -MUDr. Klementa V.-bude zatvorená

Dátum: 07.10.2022
MUDr. Klement V. - körzeti orvosi rendelő zárva lesz  / Ordinácia všeobecného lekára -MUDr. Klementa V.-bude zatvorená

Ěrtesítjük a falu lakosait, hogy október 10-én hétfőn és október 14-én pénteken a körzeti orvos rendelője zárva lesz.

Helyettesítést a gelei körzeti orvos biztosít.

************

Oznamujeme obyvateľom obce, že dňa 10-ho októbra v pondelok a 14-ho októbra v piatok bude ordinácia všeobecného lekára zatvorená.

Zastupovanie zabezpečuje obvodný lekár v Holiciach.

Helyettesítést a gelei körzeti orvos biztosít.

************

Zastupovanie zabezpečuje obvodný lekár v Holiciach.