Köszönetnyilvánítás - Poďakovanie

Autor: Dane obec Baka

Köszönetnyilvánítás - Poďakovanie

Köszönetnyilvánítás

Baka község nevében, az Ukrán menekültek nevében és a menekülteket ellátó intézmények nevében tisztelettel megköszönjük mindazon támogatást és adományt, mellyel hozzájárultak gyűjtésünkhöz a háborús menekültek megsegítésére. Büszkék vagyunk közösségünkre, mert a begyűjtött adományok igazolják az itt békében elő emberek szolidaritását, összefogását és együttérzését a kiszolgáltatott – bajba jutott háborús övezetből érkező és szenvedő emberek iránt. Ahogy Szenti Tibor írta:

„Ne vigaszt nyújtsunk, hanem segítsünk.

A vigasz olcsó ajándék, a segítség fontos kapaszkodó.”

Az önzetlenség, jóakarat, segítségnyújtás nehéz időkben kiváltság olyan embereknek, akik adnak és cseppnyi öröm és remény azoknak, akik kapnak. Örülünk, hogy mi lehetünk az ajándékozók szerepében. Köszönjük önzetlenségüket és segítségüket.

Poďakovanie

V mene Obce Baka, v mene utečencov  a v mene organizácií, ktoré sa starajú o utečencov z vojnovej oblasti Ukrajiny úctivo ďakujeme za Vašu podporu a príspevky do našej humanitárnej zbierky. Sme hrdí na naše spoločenstvo, nakoľko ľudia žijúci v mieri  ste svojimi darmi potvrdili vašu solidaritu a spolupatričnosť s ľuďmi v núdzi a utrpení. Ako povedal Tibor Szenti:

„Neposkytujme útechu, ale pomôžme.

Útecha je lacný darček, pomoc je dôležitá podpora."

Dobrá vôľa, nezištnosť a pomocná ruka v ťažkých chvíľach je výsadou dobrých ľudí, ktorí dávajú a zároveň znamená štipku radosti a nádej pre tých, ktorí dostávajú. Buďme radi, že sme v úlohe darujúcich. Ďakujeme za Vašu nezištnú pomoc.