Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Postrek proti komárom - Szúnyogirtás

Dátum: 20.06.2024
Autor: OÚ Baka
Postrek proti komárom - Szúnyogirtás

Értesítjük falunk lakosságát, hogy falunkban szúnyogirtásra kerül sor június 26.-án szerdán 20:00 órától és július 04.-én csütörtökön 20:00 órától. Kérjük lehetöség szerint a permetezés ideje alatt az ablakokat csukják be. Felhívjuk a méhészek figyelmét, hogy a szúnyogirtás ideje alatt méheiket zárják be. Megértésüket és türelmüket köszönjük!

Oznamuje obyvateľom obce, že na území obce sa uskutoční postrek proti komárom. Postrek bude prebiehať 26.-ho júna v stredu od 20:00 hodiny a 04.-ho júla vo štvrtok od 20:00 hodiny. Žiadame obyvateľov, aby podľa možnosti počas striekania zavreli okná. Upozorňujeme včelárov, aby počas striekania svoje všelstvá a úle zavreli. Za Vašu trpezlivosť o porozumenie ďakujeme!