Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Prípravné práce a asfaltovanie miesnych komunikácií *** Megkezdődnek a helyi utak helyreállításával kapcsolatos munkálatok

Dátum: 25.04.2024
Autor: OÚ Baka
Prípravné práce a asfaltovanie miesnych komunikácií   ***   Megkezdődnek a helyi utak helyreállításával kapcsolatos munkálatok

Obec Baka a spoločnosť Fermont oznamujú obyvateľom i návštevníkom obce, že od 26.04 sa začnú prípravné práce (frézovanie) a asfaltovanie miestnych komunikácií: ulica Dóghely (od obchodu Raczio smer farma dojnic Baka). Z toho dôvodu žiadame majiteľov motorových vozidiel, aby boli miestne komunikácie a priľahlé parkoviská  v týchto dňoch prístupné. Za pochopenie vopred ďakujeme!

Baka Község és a Fermont társaság értesíti falunk lakosságát és látogatóit, hogy április 26.tól elkezdödnek a munkálatok az út helyreállításában a Dóghely utcában (a Raczio üzlettöl a JRD felé). Ezúton megkérjük az autó tulajdonosokat, hogy hagyják szabadon a helyi utakat és a hozzátartozó parkolóhelyeket. Megértésüket elöre is köszönjük!