Navigáció

Lomtalanítás

Typ: egyéb
Lomtalanítás

Értesítjük falunk lakosságát, hogy községünkben az idei évben is lomtalanítunk. Az adott helyzetre való tekintettel a lomtalanítás nem hagyományos módszerrel lesz bebiztosítva. A hulladékot ne a házak elé rakják ki, hanem a községháza előtti parkba biztosított konténerbe helyezzék.

A konténer nyitási és zárási időpontjai:
kedd 9:00 – 16:00 óráig
szerda 9:00 – 19:00 óráig
csütörtök 9:00 – 16:00 óráig

Kérjük lakosainkat, hogy a hulladékot kizárólag a megszabott időpontokban csak a konténerbe lehet elhelyezni. Azon kívüli elhelyezése tilos!

Gyűjtünk : a háztartásban előforduló nem kommunális hulladékot / pl. matracok, ágyak, fotelok, székek, textília, mindennemű nagyobb hulladék, ami nem fér a kukába stb./
Nem gyűjtünk: növényi hulladékot, állati eredetű hulladékot, háztartási hulladékot, építkezési hulladékot, használt autógumit, mivel a DRON s.r.o. nem biztosítja az átvételt.

Készítve: 11. 6. 2020