Navigáció

Tartalom

Typ: egyéb
Tisztelt Lakosok!

A Baka község ezúton tudatja azon lakosokkal, akik a 2019-es évben bármilyen ingatlant, földet, házat, garázst, lakást, egyéb építményt vásároltak, eladtak, örököltek vagy építkezési és lakhatási engedélyt kaptak, valamint visszaigényelték földjeiket, hogy azok a bevallást az ingatlanadóra kötelesek leadni a községházán legkésőbb 2020. január 31-ig.

Felhívjuk azon ingatlantulajdonosok figyelmét is, akik még az előző években örököltek és még nem adták be a bevallást az ingatlanadóra a saját nevükre, hogy kötelesek ezt is beadni január 31-ig.

Továbbá felkérjük azon kutya tulajdonosokat, akik kutyaadót fizetnek, hogy ha a kutyatartásban bármilyen változás történt, azt is szíveskedjenek úgyszintén bejelenteni a városházán.

Köszönjük!

Készítve: 10. 1. 2020